Liebherr Hidrolik Pompa ve Motorlar

FMF SERİSİ SABİT DEPLASMANLI HİDROMOTORLAR

FMF serisinin sabit motorları, kompakt ve sağlam tasarıma sahiptir. Bu tip hidromotorda nominal büyüklükler ince bir şekilde basamaklanır.


FMV SERİSİ DEĞİŞKEN DEPLASMANLI HİDROMOTORLAR

FMV serisi değişken deplasmanlı hidromotorlar, eğimli bir tasarıma sahiptir ve hem açık hem de kapalı devreler için kullanılmaktadır. Kompakt ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Motor, çalışma basıncı üzerinden iki noktalı bir kontrol ile değişken deplasmanı sağlar.


DMVA SERİSİ DEĞİŞKEN DEPLASMANLI HİDROMOTORLAR

Swashplate tasarımlı DMVA motoru, tek veya çift motor olarak kullanılabilir. Operasyonel gereksinime bağlı olarak, geniş bir dönüşüm aralığına esnek bir şekilde uyarlanabilir. Yüksek performansı ve verimliliği ile de etkileyicidir.


DPVD / DPVO / LPVD / LPV SERİSİ AÇIK ÇEVRİM DEĞİŞKEN DEPLASMANLI POMPALAR

Değişken deplasmanlı pompa DPVD, yenilikçi teknolojisi ile etkileyicidir. Ters piston sayesinde, pompa büyük salıncak açılarını yönetir ve 400 bara kadar nominal basınçlarla kullanılabilir. Model, arka arkaya düzenleme ve ortak bir emme portuna sahip bir çift pompa olarak da mevcuttur.


DPVG SERİSİ KAPALI ÇEVRİM DEĞİŞKEN DEPLASMANLI POMPALAR

Hidrostatik yatak yuvasının kullanımı sayesinde, kapalı devre için eksenel pistonlu pompalar, yüksek güvenilirlik ve uzun servis ömrü ile ağır yük yüklerini etkilemektedir. Ayarlanabilirlik ayrıca tahrik mekanizmasının yükten bağımsız stabilitesini de sağlar.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


TOP
WhatsApp WhatsApp